Директор Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки прочитав лекцію студентами Факультету міжнародних відносин
10.05.2024, 12:46

akademiya-mikrotik

Студенти Факультету міжнародних відносин відвідали лекцію директора Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігоря Солов’я.

Спікер розповів про важливість міжнародної комунікації та дотримання інформаційної безпеки у протидії рф. Він наголосив на необхідності та дієвості дотримання однієї державної позиції з будь-якого питання. Це сприятиме протидії ворожій пропаганді, адже дозволить правильно пояснювати ситуацію для міжнародної спільноти, підтримки якої ми потребуємо.

Ігор  Соловей розповів про відстеження та знешкодження ворожих інформаційних операцій. Як приклад він навів випадок з бабусею з червоним стягом, що спричинив підсилення пропаганди росіян. Він зазначив що Україні вдалося виправити цю обставину завдяки залученню українських та іноземних журналістів, яким жінка розповіла про свої справжні причини подібної поведінки.

Відповідаючи на питання студентів Ігор Соловей порадив не довіряти анонімним каналам інформації, а також споживати інформацію з 5  ключових перевірених медіа. Він також порекомендував не поширювати одразу новини, що викликають сильне емоційне збурення, а перечекати певний час аби вже з ясним розумом осмислити сутність отриманої інформації.