Національний авіаційний університет запрошує на перші змагання з перетягування канату
25.04.2024, 10:16

У Національному авіаційному університеті відбудуться перші змагання з перетягування канату під назвою «NAU CUP».

Захід заплановано на 1 травня о 13:00 у третьому залі спорткомплексу.

Організатори запрошують студентів усіх факультетів НАУ взяти участь у цих захоплюючих змаганнях. Для подання заявок необхідно звернутися до кураторів відповідних факультетів, які розкажуть про всі деталі підготовки та правила змагань.

Кураторами заходу виступають чемпіони України та Європи з перетягування канату. Вони будуть координувати команди та надавати необхідну підтримку.

Контактні дані кураторів:

Регламент змагань можна знайти за посиланням.

Прийом заявок триватиме до 26 квітня. Змагання обіцяють бути цікавими та емоційними. Переможців чекають нагороди та визнання у НАУ. Не пропустіть можливість випробувати свої сили та отримати незабутні враження!