Як відбуватимуться організаційні та контрольні заходи у весняному семестрі в НАУ
27.03.2024, 16:21

22 березня вийшов Наказ, який визначає плани на завершення цього навчального року.

Ось деякі важливі моменти.

Для студентів 1 та 2 курсів бакалаврату денної форми сесія проходитиме в аудиторіях за поточним розкладом.

Студенти 3-4 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури продовжать навчатись дистанційно та синхронно або асинхронно до початку виробничих практик.

Виробничі, комп’ютерні, технологічні та інші практики для всіх студентів відбудуться за графіком навчального процесу. Практики мають відбуватися на реальних підприємствах та в організаціях.

Екзаменаційна сесія з консультаціями, повторним контролем та іспитами розпочнеться відразу після завершення теоретичних занять. Для студентів, які навчаються дистанційно, іспити також будуть дистанційними.

Канікули в НАУ плануються після завершення сесії з 1 липня по 31 серпня.

Випускники бакалаврату будуть складати атестацію у формі державного кваліфікаційного іспиту, кваліфікаційного екзамену та/або захисту робіт до 30 червня. Атестація відбудеться офлайн з дотриманням безпекових вимог.

В університеті також визначили правила ліквідації академічної заборгованості  та відрахування студентів:

Загалом, навчання в НАУ навесні буде організовано відповідно до освітніх стандартів та з урахуванням безпеки в умовах війни.