XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

27-29 березня 2024 року відбудеться XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в онлайн-форматі. Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» —  це наймасштабніший захід на освітянській мапі України!

Організатор —  Компанія «Виставковий світ» за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Що чекає на відвідувачів? Цікаві презентації, конференції, воркшопи, семінари для вступників — все в онлайн-режимі.

Національний авіаційний університет також долучається до заходу. 27 березня о 13:00 на платформі Zoom  відбудеться наш круглий стіл «Роль інформаційних технологій у післявоєнній відбудові України». Запрошуємо учнів 9-11 класів та студентів коледжів долучитися до події.

Цей захід організовує Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом комп’ютерних наук та технологій НАУ,  ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».

Не пропустіть нагоду дізнатися про НАУ більше та налагодити зв’язки з колегами в освітній галузі.

Офіційний сайт виставки

ННІРО НАУ