Представники Факультету наземних споруд і аеродромів прийняли участь зустрічі Програми USAID АГРО та партнерських університетів
26.04.2024, 11:30

17-18 квітня 2024 року відбулася «Річна зустріч Програми USAID АГРО та партнерських університетів», організована Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). Національний авіаційний університет представляв доцент кафедри аерокосмічної геодезії Роман Третяк.

Захід об’єднав представників органів влади, об'єднаних територіальних громад, фахових асоціацій із землеустрою та 18 університетів-партнерів Програми USAID АГРО. Метою зустрічі було обговорення питань впровадження сучасних інструментів просторового планування для ефективного управління територіальними громадами.

До діалогу долучилися урядовці, парламентарі та представники громадського сектору. Університети, в свою чергу, представили свої кейси допомоги громадам у впровадженні кращих світових практик управління земельними ресурсами. Під час заходу учасники також відвідали місто Буча та ознайомилися з проєктами відновлення громади після воєнних руйнувань.

Ця зустріч стала платформою для обміну досвідом, налагодження співпраці та пошуку інноваційних рішень у сфері просторового планування та управління територіями. Почута та побачена інформація допоможе університетам-партнерам стати ще ефективнішими консультаційними хабами з просторового планування для громад, що прискорить відновлення України.

Факультет наземних споруд і аеродромів, представлений на заході, відіграє важливу роль у підготовці фахівців з геодезії, землеустрою та управління територіями. Участь у таких заходах дозволяє обмінюватися передовим досвідом та сприяє розвитку освітніх програм відповідно до потреб галузі.