Національний авіаційний університет оголошує 6 травня 2024 року додатковим неробочим днем
26.04.2024, 13:17

Враховуючи продовження воєнного стану в Україні, керівництво Національного авіаційного університету ухвалило рішення зробити 6 травня 2024 року додатковим неробочим днем для співробітників та студентів університету.

Це рішення ґрунтується на Указі Президента України про продовження воєнного стану та нормах трудового законодавства, які регулюють робочий час у період військового стану.

Для працівників критично важливих підрозділів, діяльність яких необхідна для забезпечення безперервного функціонування університету, будуть затверджені окремі графіки роботи. Облік робочого часу таких працівників проводитиметься відповідно до фактично відпрацьованих днів.

Керівництво НАУ своєчасно поінформує студентів та співробітників про введення додаткового вихідного дня 6 травня 2024 року та необхідні заходи щодо організації освітнього процесу та роботи підрозділів.