На Факультеті міжнародних відносин проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики»
26.04.2024, 08:15

На Факультеті міжнародних відносин відбулася міжнародна науково-практична конференція «Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії і практики — 2024». Голова оргкомітету конференції — декан ФМВ Юрій Волошин; модератори: заступниця декана з наукової та міжнародної роботи Марина Стригуль та професорка кафедри іноземних мов та перекладу Наталія Василишина.

Співорганізаторами міжнародної конференції виступили:

З вітальними словами до учасників наукового заходу звернулися ректор Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Польща) Іренеуш Жуховський та спеціалістка відділу профорієнтації та міжнародної співпраці Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі Зоя Шарлович.

У роботі конференції взяли участь 140 учасників: науково-педагогічних працівників, науковців, здобувачів вищої освіти та молодих вчених. Доповіді учасників торкнулися актуальних для суспільства тем — розкриттю проблем теорії і практики міжнародних відносин, міжнародного права, міжнародних економічних відносин і  бізнесу, міжнародного туризму та країнознавства, іноземних мов і перекладу, журналістики, реклами, зв’язків з  громадськістю, комп’ютерних та мультимедійних технологій, соціології та політології.

Дякуємо учасникам конференції за активну участь, обмін досвідом, новими напрацюваннями і ознайомлення з сучасними тенденціями та практикою проблем в галузі міжнародних відносин.

Бажаємо творчих успіхів та подальших наукових здобутків!