Проведено робочу зустріч із заступником Голови Державної авіаційної служби України, членом Ради роботодавців Юридичного факультету Ігорем Зелінським
18.04.2024, 13:05

5 квітня 2024 року декан Юридичного факультету Ірина Сопілко провела робочу зустріч із  заступником Голови Державної авіаційної служби України, стейкхолдером та випускником Національного авіаційного університету, членом Ради роботодавців Юридичного факультету Ігорем Зелінським.

Мета зустрічі — конструктивний обмін думками щодо вдосконалення освітньо-професійних програм «Правознавство» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 081 «Право» та посилення співпраці в рамках підготовки майбутніх кадрів для Державної авіаційної служби України.

У ході розмови сторони сформували перспективний план подальшого розвитку співпраці, а саме:

За результатами зустрічі  досягнуто згоди щодо підготовки та підписання договору про співробітництво,предметом якого є організація та проходження практики здобувачами вищої освіти спеціальності 081 «Право» в юридичному управлінні Державної авіаційної служби України.