Проведено I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Трудове право; Сімейне право»
18.04.2024, 14:33

8 квітня 2024 року на Юридичному факультеті відбувся захист наукових робіт, поданих до участі у I турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань 081 «Право» спеціальності «Трудове право; Сімейне право».

Участь в Конкурсі взяли здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня ОПП 081 «Право».

Для організації та проведення І туру було створено конкурсну комісію, до складу якої увійшли:

Всього студентами було підготовлено шість наукових робіт, з яких за результатами рецензування до публічного захисту відібрано лише три.

За результатами публічного захисту призові місця розподілено наступним чином:

І місце — студентка групи ПР-301Б Яна Кушнір (тема: «Шлюбний договір як регулятор майнових відносин подружжя», науковий керівник — професорка кафедри цивільного права і процесу, д.ю.н., доцентка Вікторія Кожевникова);
    II місце — студентка групи ПР-404Б Альбіна Шарко (тема: «Правове регулювання трудових відносин в умовах сьогодення», науковий керівник — доцент кафедри цивільного права і процесу, к.ю.н. Максим Дибань);
    III місце — студентка групи ПР-101Мз Юлія Шиян (тема: «Вплив воєнного стану на трудові відносини в Україні», науковий керівник — доцентка кафедри цивільного права і процесу, к.ю.н., доценка Христина Кметик).

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукових керівників!