Факультет наземних споруд і аеродромів запрошує на захопливу зустріч-коучинг «Архітектура і психологія»
17.04.2024, 16:56

Якщо ви шукаєте натхнення, цікавого досвіду та турботи про свій психоемоційний стан — це для вас!

За ініціативи в.о. декана ФНСА Октябрини Чемакіної, 18 квітня о 15:00 відбудеться онлайн-зустріч з Наталією Милашевською — магістеркою архітектури з 16-річним досвідом роботи в девелоперських компаніях, кандидаткою психологічних наук та практикуючою гештальт-терапевткою.

Наталія розповість про асертивність архітектора, дизайнера, творчої людини. Ця жива розповідь саме для вас, якщо:

Посилання на зустріч.

Не пропустіть цю унікальну можливість! Архітектори, час діяти!